درباره لینیفای

شتابدهنده شغلی لینیفای جاییه که بهت کمک می‌کنه مشاغل دیجیتال رو بشناسی، تو حوزه مورد علاقه‌ت آموزش ببینی و به شغل و درآمد دلخواهت برسی

ما کی هستیم؟

ایده استارتاپ لینیفای با هدف توانمندسازی شغلی دانشجوها و فارغ التحصیلان دانشگاه‌های ایران شکل گرفت، زمانی که به این آمار تلخ پی بردیم که 40 درصد فارغ التحصیلان دانشگاه‌های ایران بیکارن. در حالی که کسب و کارهای دیجیتال روز به روز در حال گسترشن و نیاز شدیدی به نیروی متخصص دارن، نرخ بالای بیکاری در کشور نشون دهنده خلا بزرگ بین دانشگاه و صنعته. به همین خاطر تصمیم گرفتیم خودمون دست به کار بشیم و کمک کنیم آدمها علایق و استعدادهاشون رو بهتر بشناسن، با مهارت‌ها و تخصص‌های پرتقاضای بازار کار امروز و آینده آشنا شن، در حوزه‌ای که بهش علاقه دارن آموزش ببینن، پیشرفت کنن و وارد بازار کار بشن.

چرا مشاغل دیجیتال؟

با پیشرفت تکنولوژی کسب و کارها هر روز بیشتر از قبل به سمت امکانات دنیای دیجیتال میرن و این موضوع فرصت‌های شغلی زیادی رو در دنیای امروز فراهم کرده. از برنامه‌نویسی و طراحی محصول و طراحی گرافیک گرفته تا دیجیتال مارکتینگ و تولید محتوا و... تمرکز ما تو لینیفای پرورش نیروهای متخصص در مشاغل دیجیتاله تا با تخصص و مهارتشون دنیای اطرافشون رو به جای بهتری تبدیل کنن.

جای تو در لینیفای خالیه!

ما برای تکمیل تیممون به افراد با انگیزه و با استعدادی مثل تو نیاز داریم؛ به موقعیت های شغلی ما نگاهی بنداز ؛ شاید تو هم تیمی بعدی ما باشی.

داستان لینیفای

علی میرزازاده، منا گنجیان و میلاد مصطفی‌پور بنیان‌گذارهای لینیفای هستن. داستان تولد لینیفای برمی‌گرده به تصمیمی که این سه نفر برای مسیر شغلی خودشون گرفتن. رشته تحصیلی علی داروسازی بود، منا پزشکی خونده بود و میلاد هم زیست‌شناسی. این سه نفر یه نقطه مشترک داشتن؛ هر سه تاشون رشته تحصیلیشون رو دوست نداشتن و می‌خواستن مسیر شغلی خودشون رو طور دیگه‌ای پیش ببرن. سال 97 بود که تصمیم گرفتن پا به دنیای کارآفرینی بذارن و با هم روی یه ایده استارتاپی کار کنن. تجربه‌هایی که تو اون مسیر به دست آوردن بهشون کمک کرد مسیر شغلی خودشون رو پیدا کنن. اما از اونجایی که این مسیر براشون پر از پستی و بلندی، چالش‌های بزرگ، موفقیت و شکست بود، به این فکر افتادن که به آدم‌های دیگه کمک کنن تا مسیر شغلی هموارتری رو طی بکنن. مدتی روی این ایده کار کردن و حاصل تحقیقات و فعالیت‌هاشون تولد لینیفای بود. یعنی یه شتاب‌دهنده شغلی که به آدم‌ها در مسیر توانمندسازی شغلیشون کمک کنه.

لینیفای

Copyright © 2022 Leanify | All rights reserved.